Костянтин Суліма

Вічна пам'ять герою-випускнику Костянтину Сулімі

Суліма Костянтин Віталійович народився 13 липня 1991 року. У 2010 році закінчи в Конотопське вище професійне училище. Після чого став студентом заочного відділення Політехнічного технікуму КІ СумДУ (Класичний коледж СумДУ). Отримав кваліфікацію молодшого спеціаліста за спеціальністю: «Будівництво, обслуговування і ремонт залізничних колій».
«Світла і чуйна людина, - так згадують свого випускника викладачі. – Така молодь – цвіт і надія України! Вічна слава Герою!»
Під час російсько-української війни Костянтин служив в українському війську старшим солдатом, був на посаді водія-електрика відділення радіозв’язку взводу зв’язку. 14 березня 2024 року, у віці 32 роки, під час виконання бойового завдання був тяжко поранений на Чернігівщині, помер у лікарні 15 березня.
Колектив коледжу висловлює співчуття рідним і близьким загиблого захисника! Пам’ятаємо і низько схиляємо голови! Слава Героєві!