Продовження циклу тренінгів з написання проєктів

Учасники проекту «Підтримка стабілізації та відновлення постраждалих від війни громад (прифронтових зон, районів, в які повертаються і які приймають ВПО)» знову зібралися разом 26-27 квітня в Молодіжному просторі міста. Їхня мета – навчитися самостійно писати проектні заявки та опанувати основні принципи роботи з бюджетними організаціями та грантодавцями. Ці знання, а також нові секрети медіа грамотності для учасників тренінгів розкрили: експерт ГО «Бюро аналізу політики» Віктор Бобиренко та заслужена журналістка України, медіаекспертка Інституту демократії імені Пилипа Орлика Алла Федорина.

Нагадаємо, від ГО МОСС «Новий час», що діє на базі Класичного коледжу СумДУ, участь у тренінгах взяли Антон Гребеник та Вікторія Каморда.

Проєкт реалізується Програмою розвитку ООН в Україні (UNDP) за фінансової підтримки Уряду Королівства Нідерландів.