Квітневе методоб’єднання класних керівників присвятили роботі із запобігання провопорушень

30 квітня в Класичному коледжі СумДУ відбулось засідання методоб'єднання наставників груп на тему: «Інноваційні методи та форми роботи щодо запобігання правопорушень у студентському середовищі».

Доповідачами з семи питань були класні керівники: Наталія Павленко, Наталія Сауляк, Оксана Рязанцева, Наталія Дюхіна, Олена Бондаренко, Лідія Бойко, Віталій Кипарис та Денис Наумов.

Серед розглянутих питань:

1.Теоретичні погляди на профілактику правопорушень серед неповнолітніх.

2.Сучасний контент формування громадянської компетентності серед неповнолітніх з профілактики правопорушень.

3.Класний керівник, як фасилітатор запобігання правопорушень у студентському середовищі.

4.Взаємодія навчального закладу і сім’ї, стратегії, технології, моделі профілактики правопорушень.

5.Формування навичок здорового способу життя профілактикою правопорушень серед студентської молоді.

6.Запобігання правопорушень серед здобувачів освіти методами формування творчої активності.

7.Духовність-як профілактичні дії правопорушень та збереження здоров’я молодого покоління.

Кожне із зазначених питань було доповнене прикладами з педагогічного досвіду наставників та жвавим їх обговоренням. Тема актуальна і важлива. Адже правильно організований виховний процес здатен попередити неправомірні дії в житті студентської спільноти. А якщо вже такий випадок трапляється – то важливо знати шляхи розв’язання проблеми, що склалася. Тож, тримаємо руку на пульсі, створюємо позитивну атмосферу добра та взаємопідтримки, виховуємо і не залишаємось осторонь студентського оточення!