Довузівська підготовка

Відділ довузівської підготовки ПТКІСумДУ організовано для підвищення рівня загальноосвітньої підготовки учнівської молоді та створення сприятливих умов вступу до технікуму. Для багатьох випускників нашого закладу він став першим кроком до пізнання професії, до здійснення мрії та коректив стратегічних планів на майбутнє.

Політехнічний технікум має багаторічний досвід у сфері надання освітніх послуг з підготовки абітурієнтів до вступу у ВНЗ.

Концепція підготовки до вступу передбачає як поглиблення знань з окремих дисциплін, так і адаптацію до майбутнього навчання у технікумі та професійну орієнтацію у виборі майбутньої спеціальності.

Діяльність відділу здійснюється у відповідності до чинного законодавства, «Закону України про вищу освіту», ліцензії про надання освітніх послуг навчальним закладом серія АЕ № 636811 від 19.06.2015 р., термін дії до 01.07.2025р.), сертифікату про акредитацію(НД-І № 1972124 термін дії  до 01.07.2019 р.; НД-І №1972123 термін дії  до 01.07.2019 р.,  НД-І № 1972125 термін дії  до 01.07.2019 р.; НД-І № 1972121 термін дії  до 01.07.2019 р.; НД-І № 1972122 термін дії  до 01.07.2019 р.; НД-І № 1954284 термін дії  до 01.07.2017 р.; НД-І № 1975863 термін дії  до 01.07.2025 р.;), Положення про ПТКІСумДУ.

Основними напрямками роботи є:

• надання абітурієнтам послуг щодо підвищення рівня загальноосвітньої підготовки;
  • розширення та поглиблення зв’язків технікуму з ВНЗ ІІІ-IV рівня акредитації;
  • рекламно-інформаційна діяльність з використанням різних форм роботи для формування контингенту вступників на відповідні спеціальності;
  • планування, організація та аналіз інформаційної діяльності в Політехнічному технікумі;
  • підтримка та розвиток творчих здібностей учнівської молоді та відбір їх на навчання до ПТКІСумДУ.

Необхідність та доцільність підготовки абітурієнтів в системі довузівської підготовки диктується високим рівнем підготовки фахівців у ВНЗ згідно вимог сучасності, що потребує ґрунтовних як теоретичних знань так і певних практичних навичок.

Під час навчання слухачі мають можливість ознайомитися з умовами проведення іспитів, характером завдань, вимогами до рівня знань абітурієнтів та пройти тренувальні іспити.

У закладі діють шестимісячні, чотирьохмісячні та трьохмісячні підготовчі курси по вступу до технікуму.

У технікумі створені умови як для адаптації слухачів до умов і вимог вищого навчального закладу, так і для реалізації особистості в інтелектуальному, культурному, моральному і професійному розвитку.

Роботу відділу довузівської підготовки вцілому та підготовчих курсів зокрема забезпечують:

• завідувач підготовчих курсів - Бандурка Людмила Вікторівна;
  • фахівець відділу - Левченко Олена Леонідівна;
  • фахівець відділу - Єфименко Ольга Василівна.

Контактна інформація:

Адреса: м. Конотоп, вул. Садова, 39, кім. 213, 214. Тел. 9-21-77, 2-52-96, 096-32-11-631. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Робочі дні відділу: Понеділок – п’ятниця  8:00 – 16:00.

Формуються групи абітурієнтів з метою проведення серії безкоштовних консультацій висококваліфікованих працівників технікуму з математики та української мови з метою підготовки до вступних випробувань.

Неофіційну інформацію про заклад абітурієнти можуть дізнатись у соціальній мережі «Вконтакте». Офіційна група Політехнічного технікуму КІСумДУ - http://vk.com/ptkisumdu