Гребеник Тетяна Вікторівна

Директор Політехнічного технікуму Конотопського інституту СумДУ

Закінчила СумДПУ ім.А.С.Макаренка за спеціальністю «Викладач математики та фізики», магістратуру СумДПУ за спеціальністю «Управління навчальним закладом», у 2011 році захистила дисертацію "Управління процесом громадянського виховання студентів вищого навчального закладу", кандидат педагогічних наук, доцент.
На посаді з 2007 року.
Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.
Телефон: (05447) 2-51-65 переключити на 14.

Рязанцев В’ячеслав Вікторович

Заступник директора з навчальної роботи

Закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Технологія машинобудування», магістратуру СумДПУ за спеціальністю «Педагогіка вищої школи». Має науково-медодичні напрацювання з методики самостійного вивчення дисципліни «Металорізальні верстати та автоматичні лінії» студентами спеціальності «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях».
На посаді з 2012 року.
Нагороджений грамотою міської ради.
Телефон: (05447) 2-51-65 переключити на 12.

Бібік Юлія Володимирівна

Заступник директора з виховної роботи

Закінчила у 2006 році Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя  за спеціальністю «Соціальна педагогіка. Практична психологія». Тема наукової роботи: «Інноваційні підходи у формуванні життєвої компетентності здобувачів вищої освіти». На посаді з 2018 року.

Телефон: (05447) 2-51-65 переключити на 15.

Сосненко Оксана Вячеславівна

Завідувач навчально-методичного кабінету технікуму

Закінчила Сумський державний університет за спеціальністю «Менеджмент організацій» (2005 р.) та здобула кваліфікацію менеджера-економіста. У 2012 році закінчила магістратуру Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка за  спеціальністю «Педагогіка вищої школи» та здобула кваліфікацію викладача університетів та вищих навчальних закладів. На посаді з 2010 року.

Кузько Олександр Леонідович

Завідувач навчально-виробничою практикою.

Закінчив Сумський національний аграрний університет і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Механізація сільського господарства» та здобув диплом магістра і кваліфікацію інженера-механіка. Темою магістерського дипломного проекту є: «Вдосконалення технології підвищення довговічності деталей тракторів та автомобілів методом іонного азотування». Має розроблену методичну документацію для проходження виробничої практики студентами технікуму. Працює над питанням міжнародного співробітництва у сфері виробничого навчання студентів.
На посаді з 2015 року.
Телефон: (05447) 2-51-65 переключити на 16.

Коросташовець Анатолій Федорович

Заступник директора з адміністративно-господарської роботи

Закінчив Чернігівський державний педагогічний інститут ім. Т.Г.Шевченка.
З 1986 року по 2003 рік працював директором школи.
На посаді з 2004 року.
У 2000 році нагороджений Знаком «Відмінник освіти України».
Телефон: (05447) 2-25-06 переключити на 119.

Осадча Маргарита Володимирівна

В.о. завідуючої відділенням «Будівництво залізниць та автошляхів»

Закінчила Глухівський національний університет ім. О. Довженка за спеціальністю "Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія", магістратуру СумДПУ ім. А. С. Макаренка за спеціальністю "Педагогіка вищої школи", у 2017 році захистила дисертацію "Формування екологічної компетентності майбутніх майстрів виробничого навчання будівельного профілю у процесі професійної підготовки", кандидат педагогічних наук.
На посаді з 2017 року.
Телефон: (05447) 2-51-65 переключити на 21.

Бандурка Людмила Вікторівна

Завідуюча відділенням «Будівництво  будівель і споруд та землевпорядкування»

Закінчила Харківський національний університет радіоелектроніки за спеціальністю «Економічна кібернетика», магістратуру Сумського державного педагогічного університету ім.. А.С.Макаренка за спеціальністю «Управління навчальним закладом».  Має науково-методичні напрацювання з теми «Організаційно-педагогічні умови управління процесом маркетингової діяльності вищого навчального закладу».
На посаді з 2017 року.
Нагороджена грамотами відділу освіти міської ради та Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.
Телефон: (05447) 2-51-65 переключити на 22.

Салій Юрій Миколайович

Завідуючий відділенням «Комп’ютерні та електронні технології»

Закінчив Сумський державний університет за спеціальністю "Промислова електроніка". Має науково-методичні напрацювання щодо використання мікроконтролерів фірми ATMEL в навчальному процесі. Здійснює наукове керівництво студентами щодо розробки охоронних систем на основі GSM модуля.
На посаді з 2010 року.
Нагороджений грамотою міського управління освіти.
Телефон: (05447) 2-51-65 переключити на 25.

Колесников Геннадій Глібович

Голова профкому та завідуючий відділенням «Менеджмент та матеріалообробка»

Закінчив магістратуру Сумського державного університету за спеціальністю «Технологія машинобудування», тема наукової роботи: «Підвищення ефективності чистової механічної обробки легованих сталей на токарних операціях із застосуванням мінералокерамічного інструменту», магістратуру СумДПУ за спеціальністю «Педагогіка вищої школи».
На посаді з 2012 року.
Телефон: (05447) 2-51-65 переключити на 24.

Авраменко Олександр Сергійович

Завідувач навчально-виробничими майстернями

Закінчив Сумський державний університет за спеціальністю «Електронні прилади та пристрої» та здобув кваліфікацію професіонала в галузі електроніки та телекомунікацій (науковий співробітник). У 2014 році вступив до аспірантури Глухівського національного університету ім. О. Довженка. Тема наукового дослідження «Система формування працеохоронної компетентності студентів технічних спеціальностей засобами інформаційних технологій». На посаді з 2016 року.