Гребеник Тетяна Вікторівна

Директор Політехнічного технікуму Конотопського інституту СумДУ

Закінчила СумДПУ ім.А.С.Макаренка за спеціальністю «Викладач математики та фізики», магістратуру СумДПУ за спеціальністю «Управління навчальним закладом», у 2011 році захистила дисертацію "Управління процесом громадянського виховання студентів вищого навчального закладу", кандидат педагогічних наук, доцент.
На посаді з 2007 року.
Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.
Телефон: (05447) 2-51-65 переключити на 14.

Рязанцев В’ячеслав Вікторович

Заступник директора з навчальної роботи

Закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Технологія машинобудування», магістратуру СумДПУ за спеціальністю «Педагогіка вищої школи». Має науково-медодичні напрацювання з методики самостійного вивчення дисципліни «Металорізальні верстати та автоматичні лінії» студентами спеціальності «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях».
На посаді з 2012 року.
Нагороджений грамотою міської ради.
Телефон: (05447) 2-51-65 переключити на 12.

Швидка Алла Іванівна

Заступник директора з виховної роботи

Закінчила магістратуру Сумського державного педагогічного університету ім.А.С.Макаренка за спеціальністю «Соціальна педагогіка». Тема наукової роботи: «Становлення та особливості організації соціальної роботи на Конотопщині».
На посаді з 2007 року.
Нагороджена грамотою обласного управління освітою.
Телефон: (05447) 2-51-65 переключити на 15.

Туманова Юлія Володимирівна

В.о. завідувача навчально-методичного кабінету технікуму

Закінчила Сумський державний університет за спеціальністю «Технологія машинобудування» та здобула кваліфікацію магістра з технології машинобудування.
У 2016 році вступила до магістратури Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка на спеціальність «Науки про освіту». Тема магістерського дослідження «Формування інформаційної культури майбутніх викладачів технічних навчальних закладів».
На посаді з 2016 року.
Телефон: (05447) 2-51-65 переключити на 20.

Кузько Олександр Леонідович

Завідувач навчально-виробничою практикою.

Закінчив Сумський національний аграрний університет і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Механізація сільського господарства» та здобув диплом магістра і кваліфікацію інженера-механіка. Темою магістерського дипломного проекту є: «Вдосконалення технології підвищення довговічності деталей тракторів та автомобілів методом іонного азотування». Має розроблену методичну документацію для проходження виробничої практики студентами технікуму. Працює над питанням міжнародного співробітництва у сфері виробничого навчання студентів.
На посаді з 2015 року.
Телефон: (05447) 2-51-65 переключити на 16.

Коросташовець Анатолій Федорович

Заступник директора з адміністративно-господарської роботи

Закінчив Чернігівський державний педагогічний інститут ім. Т.Г.Шевченка.
З 1986 року по 2003 рік працював директором школи.
На посаді з 2004 року.
У 2000 році нагороджений Знаком «Відмінник освіти України».
Телефон: (05447) 2-25-06 переключити на 119.

Кутна Валентина Федорівна

Завідуюча відділенням «Будівництво залізниць та автошляхів»

Закінчила Дніпропетровський інститут інженерів залізнично-дорожного транспорту ім. М.І.Калініна. Має науково-методичні напрацювання з предмета «Вишукування та проектування залізниці».
На посаді з 2006 року.
Нагороджена знаком «Відмінник освіти України».
Телефон: (05447) 2-51-65 переключити на 21.

Рябик Анатолій Васильович

Завідуючий відділенням «Будівництво  будівель і споруд та землевпорядкування»

Закінчив Київський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво». Здійснює науково-методичне керівництво студентами щодо використання енергозберігаючих технологій у будівництві.
На посаді з 1985 року.
Нагороджений почесною грамотою СумДУ.
Телефон: (05447) 2-51-65 переключити на 22.

Салій Юрій Миколайович

Завідуючий відділенням «Комп’ютерні та електронні технології»

Закінчив Сумський державний університет за спеціальністю "Промислова електроніка". Має науково-методичні напрацювання щодо використання мікроконтролерів фірми ATMEL в навчальному процесі. Здійснює наукове керівництво студентами щодо розробки охоронних систем на основі GSM модуля.
На посаді з 2010 року.
Нагороджений грамотою міського управління освіти.
Телефон: (05447) 2-51-65 переключити на 25.

Колесников Геннадій Глібович

Голова профкому та завідуючий відділенням «Менеджмент та матеріалообробка»

Закінчив Сумський державний університет за спеціальністю «Технологія машинобудування», магістратуру СумДПУ за спеціальністю «Педагогіка вищої школи». Тема наукової роботи: «Підвищення ефективності чистової механічної обробки легованих сталей на токарних операціях із застосуванням мінералокерамічного інструменту».
На посаді з 2012 року.
Телефон: (05447) 2-51-65 переключити на 24.