Матеріальна база

МАТЕРІАЛЬНА БАЗА ТЕХНІКУМУ
Матеріальна база технікуму складається з чотирьох навчально-лабораторних корпусів, двох гуртожитків, навчальних майстерень, спортивного майданчику.
Кабінети і лабораторії технікуму
У навчальних корпусах розміщені:

• 47 аудиторій (6 із них – лекційні), 16 лабораторій та 7 комп’ютерних лабораторій;
  • комп’ютеризована бібліотека та 2 читальні зали загальною площею 658 м2;
  • актова зала на 400 місць;
  • спортивна зала площею 468 м2;
  • 2 тренажерні зали площею 110 м2;
  • зал настільного тенісу площею 210 м2;
  • стрілецький тир площею 300 м2;
  • їдальня та 2 буфети на 160 місць;
  • комп’ютерний центр;
  • танцювальна зала площею 120 м2;
  • музей історії навчального закладу;
  • музей «Конотоп у роки другої світової війни»;
  • медичний пункт.

Кабінети і лабораторії технікуму мають необхідну наочність, оснащені мультимедійним обладнанням (17 обладнані плазмовими панелями та 3 - проекторами). У роботі комп’ютерних лабораторій використовується  програмне забезпечення загального та спеціального призначення, програми, що розроблені студентами технікуму. Комп’ютерна техніка широко використовується у навчальному процесі для практичних та лабораторних занять, курсового та дипломного проектування, самостійної роботи викладачів і студентів. Організовано поточне технічне та сервісне обслуговування комп’ютерної техніки.
Окремо у навчальному закладі створена адміністративна локальна мережа, яка має вихід у систему Інтернет і об’єднує 50 користувачів: директор, його заступники, навчальний відділ, відділ кадрів, завідувачі відділень, бухгалтерія, приймальна комісія та інші підрозділи технікуму.
Комп’ютеризована бібліотека з книжковим фондом понад 70 тисяч екземплярів підручників, посібників та періодичних видань та 2 читальні зали, які обладнані п’ятьма комп’ютеризованими робочими місцями для читачів з виходом в мережу Internet. Це дає можливість студентам технікуму  ознайомитися з сучасними нормативно-правовими актами, новинками літератури за фахом, публікаціями в періодичній пресі, мати доступ до електронної бібліотеки технікуму та дистанційних курсів з навчальних дисциплін.
Розмножувальна техніка комп’ютерного центру складається з двох копіювальних апаратів формату А3 і А4 та кольорового плотеру формату А1, на якому студенти технічних спеціальностей роздруковують графічну частину курсових і дипломних проектів.
Гуртожитки технікуму
Технікум має 2 гуртожитки, розрахованих на проживання 200 студентів та викладачів. В гуртожитках створені необхідні умови: встановлені душові кабіни, кухні, пральня, кімнати для проживання, кімнати для самопідготовки, кімнати відпочинку, кімната декоративно-прикладного мистецтва. Місцями у гуртожитках забезпечені 100 % студентів, що навчаються і потребують їх.
Навчальні майстерні
Для проведення навчальних практик студентам у технікумі використовується матеріальна база навчальних майстерень, до складу яких входять:

• цех слюсарних робіт;
  • цех металорізальних та деревообробних верстатів;
  • цех столярних та теслярських робіт;
  • цех штукатурних, мулярних робіт та монтажу гіпсокартонних систем;
  • лабораторія механічного інструменту;
  • лабораторія з конструювання засобів автоматизації;
  • лабораторія з системного програмного забезпечення.

Спортивна база технікуму
Належна увага у технікумі  приділяється фізичному вихованню та дозвіллю студентів. Спортивна база технікуму  включає:

• спортивну залу, яка має необхідний інвентар для проведення занять, тренувань та змагань зі спортивних ігор;
  • 2 тренажерні зали з тренажерним обладнанням;
  • критий стрілецький тир на 25 м для стрільби з пневматичної гвинтівки;
  • залу для тренування та змагань з  настільного тенісу;
  • танцювальну залу для тренувань танцювального колективу технікуму, занять з аеробіки та фітнесу для студентів та викладачів технікуму;
  • відкритий спортивний майданчик на якому розташований майданчик з тренажерним обладнанням, футбольне поле для міні-футболу з синтетичним покриттям, бігова доріжка.

У технікумі  працюють секції баскетболу, волейболу, настільного тенісу, міні-футболу, легкої атлетики, які охоплюють майже 40% студентської молоді.