Теми досліджень

Сикал С.А.
Тема дослідження: «Розробка технічних вимог до системи координатно-часового та навігаційного забезпечення роботи Укрзалізниці».

Тарасенко Т.М.
Тема дослідження: «Прогнозування втрат від проїзду великовантажних транспортних засобів в період весняного бездоріжжя».

Приходько О.М.
Тема дослідження: «Вдосконалення системи управління якістю машинобудівного підприємства на основі аналізу виробничих ресурсів».

Яшина Т.В.
Тема дослідження: «Підвищення ефективності управління якістю продукції на основі автоматизації оцінювання машинобудівного виробництва».

Іващенко М.М.
Тема дослідження: «Формування самоосвітньої компетентності майбутніх фахівців у галузі управління та адміністрування засобами хмарних технологій».

Авраменко О.С.
Тема дослідження: «Система формування працеохоронної компетентності студентів технічних спеціальностей засобами інформаційних технологій».

Грано Н.В.
Тема дослідження: «Ґрунтоматеріали на основі мінеральних в’яжучих, модифікованих комплексною домішкою».

Волосюк Т.В.
Тема дослідження: «Формування професійного іміджу майбутніх майстрів виробничого навчання будівельного профілю в процесі фахової підготовки».

Осадча М.В.
Тема дослідження: «Формування екологічної компетентності майбутніх майстрів виробничого навчання будівельного профілю в процесі професійної підготовки».

Гребеник Т.В.
Тема дослідження: «Управління процесом громадянського виховання студентів вищого навчального закладу».

Рязанцев В.В.
Тема дослідження: «Управління навчальним процесом вищого навчального закладу І-ІІ рівнів акредитації з використанням інформаційно-комунікаційних технологій».

Бандурка Л.В.
Тема дослідження: «Організаційно-педагогічні умови управління процесом маркетингової діяльності вищого навчального закладу».