Психологічна служба

Вас вітає практичний психолог

Бібік Юлія Володимирівна

Освіта: Ніжинський державний університет ім. Миколи Гоголя, 2006 рік, спеціальність «Соціальна педагогіка. Практична психологія», кваліфікація «Соціальний педагог. Практичний психолог у закладах освіти», освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліст».

Життєве кредо: “Шукаючи щастя іншому, знаходиш своє” (Платон)

Ви студенти, батьки студентів, педагогічні працівники?

Ви невпевнені у собі, відчуваєте тривогу, страх, напруження, емоційний дискомфорт, самотність?

Вас постійно переслідують труднощі у навчанні, професійні конфлікти та життєві негаразди, ви не можете визначитися у прийнятті важливого для себе рішення?

Ви прагнете розібратися у собі, у своїх психологічних проблемах, у стосунках з однолітками, коханими, батьками, викладачами, колегами, студентами?

Ви бажаєте покращити свій емоційно-психологічний стан, сподіваєтеся пізнати себе та розкрити у повній мірі свій внутрішній потенціал?

Якщо ви бажаєте, щоб у вашому житті знову з’явилося ЩАСТЯ – ласкаво просимо до психологічної служби ПТ КІ СумДУ!!!

Загальною метою психологічної служби Політехнічного технікуму КІСумДУ є сприяння особистісному зростанню та професійному становленню студентів. Період навчання у технікумі, під час якого здійснюється професійна ідентифікація та професійна адаптація майбутнього спеціаліста, - найбільш важливий для розвитку особистості фахівця. І від успішного психологічного забезпечення навчально – виховного процесу великою мірою залежить ефективність підготовки молодих кадрів.

Приоритетні завдання психологічної служби ПТКІСумДУ:

- створення психолого-педагогічних умов для повноцінної реалізації особистісного, інтелектуального і фізичного потенціалу студентів на основі сучасних досягнень вітчизняної і світової психологічних наук;

- підвищення психологічної культури усіх учасників навчально-виховного процесу – студентів, педагогічних працівників, батьків – шляхом психологічної просвіти;

- забезпечення індивідуального підходу до особистості кожного студента на основі її психолого-педагогічного вивчення;

- створення сприятливих умов для захисту психічного здоров’я усіх учасників навчально-виховного процесу;

- розробка та впровадження методичних та просвітницьких матеріалів щодо подолання негативних явищ в студентському середовищі - проявів насильства, агресивності, суїцидальної, девіантної і делінквентної поведінки;

- здійснення психологічного супроводу студентів на всіх етапах навчання, звертаючи особливу увагу на соціально-психологічну адаптацію першокурсників;

- формування навичок здорового способу життя;

- забезпечення психологічного супроводу студентів соціально незахищених категорій, «групи ризику», батьки, яких є трудовими мігрантами, обдарованих студентів.

Чим я можу вам допомогти?

Я вислухаю вас і зрозумію, допоможу подивитися на вашу проблему ширше і побачити її зовсім по-іншому.

Я допоможу вам побачити власну унікальність та розкрию вашу здатність робити усвідомлений вибір.

Я допоможу вам відпрацювати або вибрати нові види поведінки і мислення, відповідно до життєвих обставин.

Я зрозумію вас і ваші вчинки, навіть якщо ви самі себе не розумієте, допоможу вам виявити у собі приховані ресурси.

Пам’ятайте: психолог приймає людину такою, якою вона є, він по іншому бачить людські проблеми і допомагає людям з ними впоратися, або прийняти те, що люди не в силах змінити!

Психолог не вирішує замість людини її проблеми, але допомагає більш глибокому і різнобічному їх розумінню.

Не залишайтеся на одинці з проблемою…

Ми завжди з любов'ю та повагою чекаємо на Вас

Контактна інформація: кабінет №105; моб.0978284428;