Психологічна служба

Психологічна служба Політеху вітає вас!

Дорогі студенти, батьки, викладачі!

Якщо вам потрібна кваліфікована допомога, консультація чи просто порада, ласкаво просимо до психологічної служби Політехнічного технікуму КІ СумДУ.

У період сучасних змін дуже важко знайти час для себе, щоб розібратися у власних проблемах, зрозуміти інших, знайти шлях до самовдосконалення, дати відповіді на питання, які турбують, у яких так легко розгубитися, зокрема:

Як знайти вихід зі складної життєвої ситуації?

Як покращити свій настрій, навчитися володіти собою та своїми емоціями?

Як визначитися в ухваленні важливого рішення?

Як знайти спільну мову з батьками, друзями, викладачами?

Як подолати труднощі в навчанні: неуважність, неорганізованість, забудькуватість, страх виступу перед аудиторією тощо?

Як побороти шкідливі звички?

Як подолати свій страх, сумніви, невпевненість тощо?

Для того, щоб допомогти студентові зрозуміти все це, на базі Політехнічного технікуму КІ СумДУ діє психологічна служба. Основною метою її діяльності є створення оптимальних, сприятливих соціально-психологічних умов для формування цілісної, гармонійно розвиненої особистості з високою фаховою підготовкою, широким світоглядом та належним рівнем психологічної культури.

Пріоритетні завдання психологічної служби ПТ КІ СумДУ:

створення комфортного освітнього середовища для збереження та зміцнення психічного й соціального здоров’я всіх учасників освітнього процесу в період сучасних змін;

створення умов для особистісного, інтелектуального, фізичного й соціального розвитку, самореалізації та самоактуалізації здобувачів освіти;

профілактика та корекція агресивної, жорстокої, насильницької поведінки, створення атмосфери уваги, співчуття та співпраці серед студентської молоді;

сприяння професійному самовизначенню здобувачів освіти, формуванню життєвої компетентності;

сприяння формуванню психологічної та інформаційної культури всіх учасників освітнього процесу шляхом психологічної просвіти;

здійснення психологічного супроводу студентів на всіх етапах навчання, створення умов для успішної адаптації першокурсників;

сприяння формуванню ціннісного ставлення до здоров’я та профілактика суїцидальних тенденцій серед учасників освітнього процесу.

Приходьте! Телефонуйте! Пишіть! Ми разом розглянемо, обговоримо й проаналізуємо будь-яку проблему або ж складну життєву ситуацію. Не залишайся наодинці зі своїми проблемами!

Пам’ятайте, ваші звернення конфіденційні. Повага, розуміння та підтримка гарантовані!

З повагою – О. В. Юрченко, практичний психолог.