Гуртожиток

Технікум має 2 гуртожитки, розрахованих на проживання 200 студентів та викладачів. В гуртожитках створені необхідні умови: встановлені душові кабіни, кухні, пральня, кімнати для проживання, кімнати для самопідготовки, кімнати відпочинку, кімната декоративно-прикладного мистецтва. Місцями у гуртожитках забезпечені 100 % студентів, що навчаються і потребують їх. Планово проводяться капітальні й поточні ремонти. Гуртожитки навчального закладу мають зручне розташування,  знаходяться поблизу навчальних корпусів.
Робота в гуртожитках ПТКІСумДУ спрямована на своєчасне поселення та виселення студентів, забезпечення контролю й порядку в гуртожитках, покращення житлово-побутових умов проживання студентів, організацію дозвілля студентів, котрі проживають у гуртожитках.
Адреса гуртожитку №1: м. Конотоп, проспект Миру, 24
Комендант гуртожитку №1- Медвідь Людмила Олексіївна
Адреса гуртожитку №2: м. Конотоп, вул. Садова, 36
Комендант гуртожитку №2 – Піскун Олена Василівна
Вихователь гуртожитків - Халімонова Галина Олександрівна
Голова Студентської ради гуртожитків – Счастлівцева Ганна ( студентка 641 групи)
Студенти проживають у 2-х, 3-х та 4-х місних кімнатах. Для забезпечення відповідних умов підготовки до занять у гуртожитках наявні кімнати для занять. Біля гуртожитків обладнані літні спортивні майданчики, де студенти мають змогу займатися спортом та  спортивними іграми.
З метою організації змістовного дозвілля студентів, які мешкають у гуртожитках, проводиться цілий ряд спортивно-масових, культурно-масових та виховних заходів. Цікаво проходять святкові дискотеки до Дня студента, Нового року, 8 Березня і т.д. Традиційними також стали тематичні зустрічі зі співробітниками правоохоронних структур та медичними та соціальними працівниками міста.   Активними організаторами вищезазначених заходів є студентські ради гуртожитків.
Працюють відеозали (телевізійні кімнати), в яких, крім програм супутникового телебачення, студенти мають змогу переглядати улюблені кінофільми. Також студенти мають змогу самостійно провести  у кімнати інтернет місцевих інтернет-провайдерів високої якості. У гуртожитках налагоджена пропускна система, контроль за дотриманням студентами правил проживання в гуртожитку забезпечують коменданти гуртожитків, чергові вахтери, вихователь, чергові викладачі і представники адміністрації.