У Політехнічному технікумі КІСумДУ підвели підсумки благодійної акції «Замість квітки – подаруй надію!»

З 23 лютого  по 10 березня  2016 року у  Політехнічному технікумі КІСумДУ відбулась благодійна акція  «Замість квітки – подаруй надію!». Учасниками акції стали студенти, викладачі, співробітники навчального закладу.  Спільними зусиллями було зібрано 9172 грн. 00 коп. Кошти передані людям, які найбільше потребують такої допомоги. Це і сім’ї співробітників, і викладачі, і студенти нашого навчального закладу, і прості мешканці міста, які мають складні захворювання та потребують значних фінансових надходжень для постійного лікування. Представники студентської громади самостійно визначали, кому надати благодійну допомогу з тих людей, хто звернувся з проханням про неї до Політехнічного технікуму КІСумДУ. У ході благодійної акції допомогу отримали десять осіб.

Початок весни – це період великої активної енергетики, енергетики розквіту, творчості, дії. Дуже приємно проявляти своє милосердя, допомагати ближнім, бути корисним. Дякуємо всім учасникам благодійної акції «Замість квітки – подаруй надію!» за прояв небайдужості та людяності! Погодьтеся:  робити добрі справи приємно! А добрі справи – це вже «добра» традиція Політеху!