Побачити на власні очі

Нещодавно студенти Політехнічного технікуму КІСумДУ у рамках роботи психологічної служби відвідали Конотопський виправний центр №130. Протягом екскурсійного огляду студенти мали можливість зустрітись з керівництвом закладу, ознайомитись зі специфікою його діяльності та організаційною структурою. На власні очі учасники екскурсії побачили камери дисциплінарного впливу, спільну їдальню, гуртожиток, промислову зону, церкву. Господарі установи навіть пригостили гостей свіжовипеченим гарячим смачним хлібом. Залишаючи заклад, студенти з радістю повертались до своїх домівок з чіткою впевненістю в тому, що соціальна відповідальність та правомірна поведінка значно важливіші за миттєві слабкості і є запорукою позитивної траєкторії життя.