Семінар «Перше робоче місце для випускника. Як, де знайти роботу?»

24 березня 2016 року у Конотопському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар з робочою назвою: «Перше робоче місце для випускника. Як, де знайти роботу?». Студенти  Політехнічного технікуму Конотопського інституту СумДУ взяли в ньому участь. Цей захід був організований з метою підвищення рівня обізнаності молоді щодо пошуку робочих місць. В ході семінару присутнім була надана детальна інформація щодо діяльності міськрайонного центру зайнятості, місць розміщення інформації про наявні вакансії у відповідному регіоні, розповіли про переваги офіційного працевлаштування та ризики роботи за кордоном.

Отримана інформація допоможе випускникам визначитись з питанням майбутнього працевлаштування.