До нових перемог!!!

16 квітня2016 року у місті Конотоп вібулось справжнє свято для дітей, учнів, студентів і навіть для тих, хто давно подорослішав, але в душі у них залишилось таке незабутнє почуття... Всіх цих людей об’єднало одне - любов до танцю. Кожного року колектив Політехнічного технікуму СумДу (керівник Олена Бондаренко) з великим задоволенням бере участь у міському відкритому хореографічному фестивалі танцювальних колективів ім. Віри Бондаренко, який відбувсяу нашому місті вже в п’яте. У цьому році він святкував маленький , але свій перший ювілей, тому бажаючих взяти участь було дуже багато, і сцена МЦФЗ «Спорт для всіх»(колишній БК ВРЗ) радо прийняла і вмістила всіх бажаючих, які завітали на це свято. А бажаючих дійсно було багато - понад 300 учасників. 22 колективи з різних куточків України показали свою майстерність, талант і неповторність у цьому виді мистецтва. Ми вітаємо хореографічний колективПолітехнічного технікуму СумДу , який зайняв перше місце у старшій віковій категорії «Естрадний танець». Ми пишаємось досягненннями своїх вихованців і бажаємо наснаги, творчих злетів у цій нелегкій, але улюбленій справі!