«Чорнобиль… Крізь призму часу»

Багато першокурсників ПТ КІСумДУ відвідує фізичний гурток, керівниками якого є Комісаренко Н.І. та Хвостов М.Б. Тематика засідань гуртка різноманітна – від поглиблення та розширення питань курсу фізики до практичного впровадження цих знань засобом розв’язування якісних та кількісних задач. Тематика складена таким чином, щоб студентам було цікаво та корисно. Часто студенти самі підказують, які питання їм би хотілося розглянути. 26 квітня 2016 року, відбулось чергове засідання гуртка на тему: «Чорнобиль… Крізь призму часу» , де були представлені повідомлення студентів, створені ними презентації та відеоматеріали. Гуртківці та керівники гуртка намагалися донести до присутніх принцип роботи ядерних реакторів АЄС, розповіли про Чорнобильську катастрофу, яка сталася 30 років тому, про її причини та наслідки; подискутували про те, чи можна було і як запобігти аварії. На занятті було пояснено, як захистити себе від нищівної дії радіоактивного опромінення.