Тепло сердець - солдатам України.

Тепло сердець - солдатам України. Великдень - це свято, котре ми, українці, завжди зустрічаємо з радістю, вірою та надією на світле майбутнє. На жаль, не кожен із нас зустрів цей день у колі рідних і друзів. Сотні українських синів не мали змоги цього дня піти до церкви, бо вони не покидали своїх постів, аби наші Великодні свята були мирними, повними щастя й радості. Подарунки від небайдужих мешканців міста та району для військовослужбовців 58-ої бригади представники конотопського козацтва у переддень свята доставили за призначенням (м. Авідіївка). Традиційно долучилися до благородної справи і волонтери Політеху. Домашні закрутки і смаколики, крупи, чай, кава, мед, засоби особистої гігієни, листи-вітання, малюнки, обереги зібрали, спакували, передали з надією, що наші посилочки зігріють наших захисників родинним теплом і любов’ю, подарують їм миттєвості Великоднього свята. Дякуємо студентам 621, 421, 4, 5, 6 груп за підтримку наших військових. Долучилися політехівці й до проведення благодійної акції "Авто для АТО", яка відбулася в центрі міста в рамках відкриття "Великодньої галявини". Лялечки-мотанки та янголята, зроблені студентами разом із Ольгою Соболевою та нашими бібліотекарями користувалися надзвичайним попитом на благодійному ярмарку в центрі міста. Дякуємо всім, хто зробив свій невеличкий внесок у спільну шляхетну справу! Авто, придбане, відремонтоване, пофарбоване на кошти небайдужих містян, 8 травня вже вирушає на передову. Отже, збираємо чергову посилку, долучайтеся!