Вітаємо!

19 травня відбувся захист  проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері соціального життя міста, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2016 рік Конотопської міської ради.

Представники Молодіжної організації студентів Волосюк Тетяна Вікторівна та Бібік Юлія Володимирівна презентували на заході розроблені проекти, а саме: національно-патріотичний проект культурного обміну «Алея співдружності студентів України» (автор – Яшина Т. В.) та соціальний проект підвищення життєвої компетентності підлітків м. Конотоп «Здоровий вибір» (автор – Бібік Ю. В.).

Проекти направлені на утвердження патріотизму, духовності, моральності та формування життєвих, сімейних цінностей молоді; на створення умов для інтелектуального самовдосконалення молоді, творчого розвитку особистості.

Проектні пропозиції отримали схвальні відгуки експертної комісії та були рекомендовані до реалізації. Вітаємо переможців конкурсу!