Нові очільники студентського самоврядування

26 травня 2016 року у Політехнічному технікумі КІ СумДУ відбулись вибори до складу Парламенту Молодіжної спілки студентів Політехнічного технікуму КІ СумДУ. Проявити своє волевиявлення мали можливість усі студенти денної форми навчання закладу.

За результатами вибрів вітаємо у якості новообраного Президента Молодіжної спілки студентів ПТ КІ СумДУ Зайця Владислава Олеговича (група 132) та його команду помічників за окремими напрямками діяльності у складі: Кожух Валерію Олексіївну, група 2 (віце-президент з навчальної роботи); Корж Тетяну Григорівну, група 5 (віце-президент зі спортивно-масової роботи); Редьку Дарину В’ячеславівну, група 6 (віце-президент з культурно-масової роботи); Каргу Нелю Олександрівну, група 131 (віце-президент з інформаційної роботи); Кучеренка Олександра Анатолійовича, група 2 (віце-президент з соціально-побутових питань); Голуба Олександра Станіславовича, група  521 (віце-президент з профорієнтаційної роботи) та Томко Євгенію Вікторівну, група 631 (секретар  Парламенту).

Також вітаємо з перемогою студентський актив, заявлений у команді Президента, у складі: Горбик Дмитро Олександрович, 4 гр.; Тверетінов Максим В’ячеславович, 1 гр.; Сивашова Аліна Юріївна, 122 гр.; Державецький Ігор Андрійович, 4 гр.; Ворона Володимир Юрійович, 521 гр.; Ткаченко Максим Сергійович, 6 гр.; Домніцен Євгеній Олегович, 6 гр.; Писанка Богдан Володимирович, 3 гр.; Осадча Олена Сергіївна, 5 гр.

Вітаємо команду переможців та бажаємо плідної роботи!