Звітно-виборча конференція профспілкової студентської організації

6 червня 2016 року у Політехнічному технікумі КІСумДУ відбулась звітно-виборча конференція профспілкової студентської організації. На порядку денному заходу було розглянуто ряд питань: заслухано та оцінено звіт діючого голови профспілкового комітету Поцелуєвої Марії, обрано голову та членів профспілкового комітету, обрано членів ревізійної комісії.

Вітаємо новообраного голову профспілкового комітету студентської профспілкової організації Осадчу Олену (5 група). До оновленого складу профспілкового комітету увійшли: Ярмак Вікторія (5 група), Олешко Роман (5 група), Шешеня Ірина (1 група), Горлач Максим (1 група) та Писанка Богдан (1 група). Членами ревізійної комісії стали Заяць Влад, Жукова Альона та Кожух Валерія.

Бажаємо наснаги у нових звершеннях!