Маленькі гості

2 червня на екскурсію до музею історії Політехнічного технікуму КІСумДУ  завітали учні та вчителі міської гімназії. Діти мали змогу ознайомитися з історією навчального закладу, відвідати музейну кімнату «Дорогами 1941-1943. Конотоп», оглянути персональну художню виставку Сергія Кривенка. Особливу зацікавленість гостей викликала діяльність волонтерів Конотопщини, і політехівців зокрема, наші гості взяли участь у майстер-класах з плетіння маскувальних сіток і виготовлення оберегів для наших захисників.

Результат зустрічі – чудові янголята-обереги, зроблені гімназистами власноруч і величезною любов’ю, вже незабаром полетять на передову.

Дякуємо вам, дорогі наші, за ваші вправні рученята і небайдужість ваших сердець!