Підготовчі заходи до відкриття наметового табору «Патріот»

Влітку 2016 року у с. Хижки буде розташовано дитячий наметовий табір «Патріот». Наразі тривають підготовчі заходи для його проведення. 03 червня 2016 року студенти ПТКІСумДУ допомагали організаторам приводити до ладу територію, на якій буде розташовано табір.

Протягом дня активісти розчищали територію для встановлення наметів: косили траву, сапували, копали, спилювали гілки дерев, випилювали кущі та великі чагарники.

Незважаючи на те, що цілий день був проведений за роботою і ближче до вечора втома вже давала про себе знати, студенти залишилися задоволеними, адже час був проведений на чистому повітрі серед мальовничих краєвидів, та й сама робота була направлена на створення комфортного відпочинку для дітей.