PDFДрук

«День здоров’я»

2 червня 2016 року в Політесі відбулось традиційне спортивне свято «День здоров’я» для студентів першокурсників. «Веселі старти», силові змагання, конкурси на спритність, влучність і велика бігова естафета – все це у вирі емоцій, бажання перемоги і відчуття командного духу. Це свято підводить підсумки всього спортивного року, єднає групи у досягненні спільної мети, надає можливість побачити один одного в різних нестандартних ситуаціях і їх вирішенні. Кожний конкурс оцінювався окремо, і ніхто не лишився без нагород. Усі групи показали себе підготовленими до змагань, але в спорті завжди є переможці. І в загальному заліку переможцем спортивного свята стала 6 група (кл. керівник Дюхіна Н. І.), друге місце посіла група №2 (кл. керівник Васильченко Н. В.), і треті – група №3 (кл. керівник Яшина Т. В.). Тож свіже повітря, сонце, спортивні емоції і коло однодумців зробили своє! Море позитиву і радість спілкування, що ще потрібно для гарного настрою?! Тож до зустрічі наступного року!