Створення та наповнення лекцій на освітній платформі дистанційного навчання

22 червня для небайдужих до самоосвіти та вдосконалення педагогічної майстерності викладачів технікуму був проведений майстер-клас на тему: «Створення та наповнення лекцій на освітній платформі дистанційного навчання». Марина Миколаївна Іващенко, голова циклової комісії «Організація виробництва», покроково продемонструвала створення окремого уроку, порадила зручні налаштування до лекції, створила та показала різні види питань для рефлексії. Для можливості викладачам вдома відтворити на власному ресурсі побачене та почуте, Марина Миколаївна розробила презентацію з покроковою інструкцією. Організатори заходу дякують представникам Конотопського інституту СумДУ (Леміш Н. О., Весперіс С. З. та Бурик І. П.) за презентацію власних наробкок на освітній платформі дистанційного навчання Moodle. Як бачимо, попереду ще багато роботи! Витримки та бажання нам у освоєнні роботи з освітньою платформою дистанційного навчання!