Випуск молодших спеціалістів - 2016!

23 червня 2016 р. відбувся випуск студентів спеціальностей «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях», «Виробництво електронних та електричних засобів автоматизації», «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж». Слід зазначити, що ці групи були надзвичайно наполегливими у навчанні, дружними і, як результат,  студенти Тітова Т. С., Аршан Є. В, Грищенко В. С., Калачников О. О., Кухаренко Т. М., Федчун М. В., Мирошниченко А. М. та Карпенко І. А. отримали дипломи з відзнакою! Привітали випускників та побажали їм успіхів у бурхливому морі людського життя директор Конотопського інституту СумДУ Бібик В. В., директор Політехнічного технікуму КІ СумДУ Гребеник Т. В., заступник директора з навчальної роботи Рязанцев В. В., заступник директора з виховної роботи Швидка А. І., завідуючі відділеннями Колесников Г. Г. та Салій Ю. М., класні керівники Туманова Ю. В., Іващенко М. М. та Печенко С.М., батьки.

Хотілося б побажати випускникам одразу знайти свою дорогу в житті, стати справжніми професіоналами своєї справи і високо нести звання – випускник Політеху.