З Першим Вересня!!!

Сонячний ранок привітав теплими променями всіх, хто зібрався святкувати День знань у стінах Політехнічного технікуму КІСумДУ. На свято зібралися не лише студенти, працівники закладу, а й багато гостей, батьків, випускників. У цей святковий вересневий день близько 200 студентів-першокурсників переступили поріг одного з найстаріших навчальних закладів України, що відсвяткував свій 125-річний ювілей. Серйозні і зосереджені старшокурсники, адже перед ними відповідальні завдання: стати висококваліфікованими спеціалістами, щоб розбудовувати нашу державу, стати гідними її громадянами. З привітальним словом до присутніх звернулись директор КІСумДУ Бібик В. В., директор ПТКІСумДУ Гребеник Т. В., депутат обласної ради Биркун М. Б., який вручив подарунок – комплект тарілок для барабанної установки для рок-гурту «Новий день». Хай буде плідним кожен день для кожного студента і викладача, хай кожен урок приносить мудрість, хай буде мирним кожен день. Зі святом! З Днем знань!