Відбулось відкриття Алеї співдружності студентів України

6 вересня 2016 року на базі Політехнічного технікуму КІ СумДУ відбулось урочисте відкриття Алеї співдружності студентів України у рамках реалізації Національно-патріотичного проекту культурного обміну, який отримав фінансову підтримку у конкурсі проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства Виконавчого комітету Конотопської міської ради

Лідери Молодіжної організації студентів «Новий час» на чолі з її керівником Тетяною Волосюк стали ініціаторами створення проекту, який допоможе об’єднати молодь регіонів України та привити любов до усієї палітри традицій, звичаїв, обрядів різних куточків України. Автор проекту Тетяна Яшина презентувала його на прес-конференції, у якій взяли участь студентство Політехнічного технікуму КІ СумДУ на  чолі з Президентом Молодіжної спілки студентів ПТ КІ СумДУ Владиславом Зайцем та студентство Львівського вищого професійного училища будівництва та дизайну на чолі з керівником художнього гуртка «Зорецвіт» Тетяною Войтович. Також у заході взяли участь депутат обласної ради, Голова обласної державної комісії Олена Сердюк; депутат Конотопської міської ради, директор Конотопського інституту СумДУ Віталій Бібик та начальник відділу у справах молоді та спорту Конотопської міської ради Ольга Качура. Особливо приємно, що до реалізації проекту долучились  представники Півдня України у особі Голови військово-цивільної адміністрації міста Красногорівка Донецької області Олега Ліванчука.

Засновник Молодіжної організації студентів «Новий час», директор Політехнічного технікуму КІ СумДУ Тетяна Гребеник спільно з представниками з м. Львів на урочистому відкритті Алеї співдружності студентів України перерізали червону стрічку та презентували символ встановлення дружніх відносин між студентами країни,  де поступово будуть представлені різні її регіони.

Організатори проекту сподіваються, що започаткована традиція дружби та миру стане принциповою позицією громадян міста і щороку Алея співдружності студентів України буде представлена більшою кількістю своїх експонатів. Новочасівці вдячні за надану підтримку щодо реалізації молодіжної ініціативи Конотопьській міській раді у особі міського голови.

По закінченню заходу його учасники зробили перше спільне фото на згадку – «Перші світлини на Алеї». Вже завтра нестримна жага до перемоги відкриє новочасівцям нові горизонти, можливості та знайомства. Щасти вам!