ЗУСТРІЧ З ПАРТНЕРАМИ

Нещодавно Політех гостинно вітав у своїх стінах партнерів Благодійного фонду «Відень» з Австрії Агнес Тругер та Карін Маузер, які є представниками Міжнародної благодійної організації «Welthaus». Багаторічна співпраця об’єднує учасників робочої зустрічі у рамках спільного проекту «Коло друзів», завдяки якому молодіжні об’єднання та студентські клуби на базі Політехнічного технікуму КІ СумДУ мають можливість розширити коло учасників та розвинути свою діяльність. У рамках робочої зустрічі відбулось знайомство партнерів з керівниками об’єднань за інтересами, а саме: Швидка Алла Іванівна філософський клуб «Погляд», Сахнюк Юлія Вікторівна соціальне волонтерство, Данилова Анна Анатоліївна Школа англійської мови “Lingua cat” початкового та достатнього рівнів, Коломійченко Ігор Васильович (вокально-інструментальна гра), Соболєва Ольга Олексіївна об’єднання за інтересами «Made in Ukraine» та Бондаренко Олена Євгенівна (аеробіка та хореографія).

Керівники об’єднань представили свої перспективні плани роботи, познайомили гостей з учасниками та продемонстрували фрагмент заняття клубів. Молодь Конотопа не залишили своїх гостей без подарунків: учасники клубу  «MadeinUkraine» подарували гостям чудові власноруч зроблені ляльки, а представники вокально-інструментальної групи «Новий день» надали гостям диски зі своїми музичними записами та яскраві фото виступів. Партнери проекту «Коло друзів» були приємно вражені діяльністю об’єднань за інтересами. Директор Благодійного фонду «Відень» Світлана Андріївна Шут та директор Політехнічного технікуму КІ СумДУ Тетяна Вікторівна Гребеник привітали Агнес Тругер з отриманням Почесної нагороди за багаторічну плідну діяльність на теренах благодійності. Чудово, коли молодіжні ініціативи підтримуються, а люди з подібними поглядами об’єднуються у коло друзів.