Як не стати інформаційною маріонеткою?

На початку вересня на базі Політехнічного технікуму КІСумДУ за підтримки порталу «ТопКонотоп» відбувся тренінг «Як не стати інформаційною маріонеткою?».

Його провела Алла Федорина – голова правління СОГО «Сумський обласний прес-клуб», старший викладач Сумського державного університету, медіа-експерт Інституту демократії ім. Пилипа Орлика, Заслужений журналіст України.

Як швидко відрізняти у сучасному інформаційному просторі пропаганду від інформаційного повідомлення, як захистити особисте медіа-поле від фейків, як сприймати інформаційні повідомлення засобів масової інформації та багато інших питань заставили замислитись не лише студентів і викладачів Політеху, а й просто небайдужих людей нашого міста, які завітали на захід.