Зустріч крізь роки та відстані

Цими сонячними вересневими днями до Політеху завітали випускники Конотопського будівельного технікуму транспортного будівництва 1962-1966 років навчання (75-ий випуск в історії нашого навчального закладу) зі своїм класним керівником – Гончаренком Ігорем Михайловичем (з 1988 р. по 1989 р. обіймав посаду директора технікуму).

За доброю традицією через 50 років після закінчення навчання вони з’їхалися з різних куточків України (м. Київ, м. Прилуки, м. Бахмач, м. Конотоп) та Санкт-Петербургу, щоб згадати свою молодість і незабутні студентські роки. Гості ознайомилися з музеєм історії навчального закладу та музейною кімнатою «Конотоп. Дорогами 1941-1943 рр.», згадали роки навчання, поділилися спогадами про своїх викладачів. Про сьогодення навчального закладу гостям розповіли завідувач відділенням Валентина Федорівна Кутна та нинішні студенти Поліна Семенова та Неля Карга.

Натхненними й задоволеними роз’їхалися наші гості по домівках, висловивши щире захоплення від зустрічі: «Мы восхищены нашим замечательным музеем. Выражаем искреннюю благодарность за сохраненную память и увлекательную экскурсию в нашу молодость. Огромное спасибо за внимание и радушие. Политех, так держать!» і сподівання зустрітися ще.