Будзагін «Цеглиночка»

Влітку 2016 року  на базі Політехнічного технікуму КІСумДУ був створений молодіжний будівельний загін, який самі ж студенти  назвали «Цеглиночка». Членами будзагону  стали студенти 241 та 242 груп відділення «Будівництво будівель і споруд та землевпорядкування», а саме:

1) Скобликова Катерина 241 гр.
2) Дорога Єлизавета 241 гр.
3) Варкентін Сергій 241 гр. – командир будзагіну
4) Новак Ігор 241 гр.
5) Пшенична Олександра 241 гр.
6) Рикова тетяна 241 гр.
7) Чирков Максим 241 гр.
8) Чернорижський Олександр 242 гр.
9) Мандрика Микола 242 гр.
10) Ожог Дмитро 242 гр.

Завдяки цим студентам було зроблено багато роботи. Вони допомогли і Міській Раді облаштувати дитячий табір для відпочинку студентської молоді в с.Хижки, і міській організації «Останній Рубіж» у відновленні захисних споруд часів війни у с. Таранське.   Неоціненний вклад членів будзагону у підготовку   ПТКІСумДУ та КІСумДУ до нового навчального  року. Спільно з працівниками технікуму було виконано ремонт та реконструкція 185 вікон в навчальному корпусі № 2 з використанням сучасних  енергозберігаючих технологій, відремонтовано навчальні аудиторії та кабінети, зроблено ремонт секцій в гуртожитках. Дякуємо вам, студенти БЕБС!