«Лідер змін – 2016»

30 вересня в Політехнічному технікумі та КІСумДУ відбувся святковий концерт «Лідер змін – 2016» до Дня працівника освіти. Креативність, ретельна підготовка і непоборне прагнення до неповторності і неповторюваності – головні риси цьогорічних урочистостей.

Оригінальність дійства відповідала динамічності сценарію, насиченості репертуару та кількості нагороджених грамотами політехівців. Адже близько сімдесяти працівників Конотопського інституту СумДУ та Політехнічного технікуму отримали грамоти. Втім, про все по порядку. Ідея сценарію «Лідер змін – 2016» є цілком закономірною, адже, маючи за плечима 125-річну історію, заклад крокує в ногу з часом, залишається лідером на освітянській ниві регіону.І надалі задавати тон лідерства побажав присутнім колегам у привітальному слові директор Конотопського інституту СумДУ, кандидат фізико-математичних наук, доцент Бібик Віталій Володимирович, який вручив грамоти викладачам та співробітникам інституту за плідну творчу працю та впевнений науковий поступ. Зі словами привітання звернулася до присутніх директор Політехнічного технікуму, кандидат педагогічних наук, доцент Гребеник Тетяна Вікторівна, яка закликала колег бути вірними традиціям рідного закладу – флагмана освіти регіону. Директор вручила викладачам почесні грамоти за натхненну плідну працю.

Співпраця Політехнічного технікуму з благодійним фондом «Відень» – це добра десятирічна традиція, завдяки якій у закладі створені музейна кімната та навчальні аудиторії. Подяки благодійного фонду «Відень» були вручені керівникам студентських клубів, діяльність яких високо оцінена партнерами Міжнародної благодійної організації «Вельтхаус» (Австрія). Присутні на святі щохвилини, щосекунди відчували лідерський поступ Політеху. Адже традиційно під час урочистостей говорити про успіхи. Тож цього року успіхи відділення «Комп’ютерні та електронні технології» є очевидними, адже створено кабінет програмування та периферійних пристроїв, працює гурток робототехніки, гурток «Веб-розробник». За творчий підхід до модернізації матеріальної бази працівники відділення були нагороджені грамотами.У подарунок всім освітянам на святі було вручено квіти.

Море позитивних емоцій від вокальних та хореографічних номерів вдало підібраного репертуару отримали всі присутні. Успіх не повинен затьмарювати самооцінку того, хто його досяг. Він повинен бути лише спонукою до наступної вдало започаткованої справи. Заступник директора Політехнічного технікуму Рязанцев В’ячеслав Вікторович нагородив почесними грамотами авторів соціальних проектів і висловив сподівання, що джерело ініціативності та доброчинності серед працівників Політеху ніколи не зміліє.

Ми живемо в епоху змін, змушені бути лідером змін, а зміни змушені торкнутися всіх сфер нашого життя. І бібліотека Політеху не виняток! Активна громадянська позиція бібліотекарів навколо читальної зали збирає однодумців. Грамоти працівникам бібліотеки вручила керівник музею історії закладу Радько Т. М. Працівник Політеху – це звучить гордо… І зобов’язує бути відповідальним.

23 співробітники закладу під час відпустки долучилися до архівідповідальної справи – утеплення вікон. Заступник директора з АГР Коросташовець А. Ф. вручив грамоти цим справді небайдужим і відповідальним чоловікам. Для лідера в його роботі не повинно бути дрібниць. Усе – головне, усе – надзвичайно важливе.

Справді відповідальною та напруженою є завжди вступна кампанія. Керівник відділу довузівської підготовки Бандурка Л. В. вручила грамоти працівникам, які без вихідних спілкувалися з абітурієнтами та батьками, скеровуючи їх до вірного вибору.

Зі сцени прозвучали привітання для викладачів кафедри економіки та управління Конотопського інституту СумДУ Зубко К. Ю. та Циганенко О. В., які нещодавно захистили кандидатські дисертації. Натхнення та успіхів побажали присутні аспірантам: Волосюк Тетяні Вікторівні, Осадчій Маргариті Володимирівні, Бібику Мирославу Віталійовичу, Сикалу Сергію Анатолійовичу, Приходьку Олександру Миколайовичу, Іващенко Марині Миколаївні, Осадчому Андрію Сергійовичу, Яшиній Тетяні Вікторівні, Тарасенко Тетяні Миколаївні, Авраменку Олександру Сергійовичу, Бандурці Людмилі Вікторівні, Рязанцеву В’ячеславу Вікторовичу.

Цілком логічним завершенням свята стало вручення нагород керівникам – директору Політехнічного технікуму КІСумДУ Гребеник Тетяні Вікторівні та директору Конотопського інституту СумДУ Бібику Віталію Володимировичу від студентського самоврядування.

Для того, щоб зважитися на зміни в своєму житті, треба зовсім небагато – бажання і внутрішній поштовх. Тож у політехівців попереду – зміни і натхненна праця. Тільки позитивних змін у житті та кар’єрі – всім освітянам! Миру, щастя і затишку – вашим оселям! Зі святом, дорогі працівники освіти!