«Web-розробник»

На відділенні «Комп’ютерних та електронних технологій» Політехнічного технікуму КІСумДУ впевнено стартував гурток «Web-розробник», який зібрав значну кількість прихильників IT-сфери як серед студентів, так і серед викладачів.

Завдяки унікальній програмі навчання студенти отримують повну картину того, як розробляються сучасні ІТ-продукти: від роботи із замовником, розробки інтернет-сервісу або веб-додатка до його обслуговування, підтримки, а також оптимізації під пошукові системи. Ніякої лишньої теорії, лише знання, що закріплені практикою. Це необхідна умова для створення сучасних корисних сайтів, сервісів та web-додатків, які по достоїнству оцінять користувачі та потенційні роботодавці. Тож побажаємо успіхів у освоєнні сучасних технологій!