Засідання Ради профілактики відбулося!

10 жовтня 2016 року відбулось перше в цьому році засідання Ради профілактики Політехнічного технікуму КІСумДУ. Очолив засідання заступник директора з навчальної роботи Рязанцев В. В., були присутні під час проведення засідання: заступник директора з виховної роботи Швидка А. І., завідувачі усіх відділень, соціальний педагог, практичний психолог та представники студентського парламенту закладу.

На засідання були запрошені студенти, що мають декілька незадовільних оцінок з атестації, велику кількість пропусків занять без поважних причин та студенти, що стоять на внутрішньому обліку закладу або скоїли певні протиправні вчинки.

Члени Ради профілактики детально ознайомилися з ситуаціями по кожному студенту, з’ясували причини неуспішності та прогулів, протиправних дій тощо; нагадали студентам їх основні обов’язки та права; поставили студентів на жорсткий «контроль» до 20.10.16 р., а окремих студентів поставили на внутрішній облік закладу та Ради профілактики.