«Хоробрі серця»

Напередодні Дня українського козацтва та Дня захисника України на базі музею історії навчального закладу проведені тематичні години пам’яті «Хоробрі серця» для студентів 231-ої, 4-ої, 5-ої, 6-ої груп Політехнічного технікуму КІСумДУ. Про наших мужніх, незламних і нескорених воїнів, які тримають мирне небо над нами, про загиблих наших земляків, які віддали своє життя за цілісність і незалежність України, про діяльність волонтерів Конотопщини йшлося на цих зустрічах. Студенти 231-ої групи (класний керівник – Гуц Н.М.) взяли участь у майстер-класі з виготовлення оберегів для наших військових. Янголята, зроблені студентами власноруч з щирою любов’ю та вдячністю, вже наступного тижня з черговою посилкою будуть передані нашим захисникам.