Науково-методична конференція викладачів та студентів "Залізниці та залізничний транспорт"

На базі Політехнічного технікуму КІСумДУ 02 листопада 2016 р. відбудеться науково-методична конференція викладачів та студентів «Залізниці та залізничний транспорт: історія та сьогодення, проблеми, шляхи і перспективи розвитку» присвячена 155-й річниці з дня початку будівництва залізниць на території України.

Регламент конференції:

9:00 – 9:30 – реєстрація учасників конференції (хол відділення «Будівництво, обслуговування і ремонт залізничних колій», каб. №225)

9:30 – 10:00 – відкриття конференції, пленарне засідання, виступ голови конференції (ауд. №309)

10:00 – 12:00 – робота секцій

12:00 – 12:30 – закриття конференції, проведення підсумків оргкомітетом (ауд. №309)

Для участі в конференції необхідно до 30 жовтня надіслати на адресу оргкомітету електронною поштою  ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ):

- заявку про участь у конференції;

- статтю (тези доповіді) для публікації у збірнику.

Запрошуємо до участі всіх бажаючих!

Більш детальна інформація про конференцію у прикріпленому файлі.