Технічна конференція

31 жовтня в рамках тижня відділення "Будівництво залізниць та автошляхів" в стінах Політехнічного технікуму КІ СумДУ відбулась чергова щорічна технічна конференція за підсумками проходження виробничої практики студентами спеціальності “Будівництво, обслуговування і ремонт залізничних колій” у 2015-2016 навчальному році.

На конференції, в якій взяли участь студенти 131 та 141 навчальних груп, були розкриті основні питання проходження виробничої практики. У ході заходу студенти 3 курсу прослухали доповіді своїх колег 4 курсу про особливості проходження практики на виробничих підприємствах України. Спілкування пройшло в дружній атмосфері, а додаткові цікаві питання доповідачам доповнили загальні враження про важливість проходження практики, як невід’ємної складової навчально-виховного процесу на шляху отримання диплома з обраної спеціальності.