З днем студента!!!

Неспинно швидко біжить життя, залишаючи позаду всі яскраві та незабутні миттєвості, ніби фотокарточки в альбомі під назвою юність. Ми не встигаємо озирнутися, як опиняється у тому альбомі і перший іспит, і перший поцілунок, загублений студентський та невиконана практична, перший, такий солодкий присмак успіху та гіркі прикрощі невдач.

Ось і цього року наші любі першокурсники поклали до своїх альбомів пам’яті перший День студента у вже дорослому, самостійному житті. Назавжди закарбується клятва першокурсника, пронесеться крізь життя і обличчя класного керівника, і рідна аудиторія, ароматний подих печених пиріжків на великій перерві та запах підручника, що зберігає мудрість віків. Всі ці речі, здавалося б прості і банальні, складають величезний, непростий, та в той же час захоплюючий пазл – студентське життя!

До Дня студента, за доброю традицією, Політехнічний технікум КІСумДУ вітав студентську молодь закладу зі святом та дарував незабутні враження, позитивні емоції та море щасливих усмішок. Святкові акції «Подаруй книгу солдату, дитині-переселенцю та бібліотеці», «Обміняй цигарку на цукерку», солодка безпрограшна лотерея «Candies for your answers» додавали особливого невимушено дружнього смаку свята. Для найдопитливіших та найактивніших студентів було проведено святковий квест, у якому взяли участь збірні команди усіх чотирьох відділень технікуму. Найвправнішою командою цьогорічного студентського квесту стала збірна «Glebovich Kids», так тримати!

Головним дарунком студентству став святковий концерт, у якому взяли участь творчі, обдаровані, енергійні та амбіційні вихованці технікуму, а студентський музичний колектив «Новий День» презентував свої найкращі, усіма улюблені, музичні композиції. У цей день зі сцени лунали щирі слова привітань від директора Політехнічного технікуму КІСумДУ Гребеник Тетяни Вікторівни та Конотопського інституту СумДУ Бібика Віталія Володимировича, а також секретаря Конотопської міської ради Багрянцевої Олени Юріївни.

Колектив Політехнічного технікуму любить і пишається вами, наші дорогі студенти, і від усього серця вітає з Днем студента! Нехай той час, який ви проведете у стінах нашого навчального закладу стане для вас яскравим, незабутнім, неповторним часом вашої юності!