Навчайся цікаво!!!

30 листопада в Політехнічному технікумі КІСумДУ для студентів 1 курсу викладачем Нечай А.М. було проведено гру зі світової літератури «Соняшник» (“Sunflower”). Відповідно до кількості надісланих робочих зошитів участь у грі взяли 10 студентів. Завдання “Sunflower” учасники гри виконували зацікавлено, вдумливо. Адже, крім тестових запитань , треба було показати знання про екранізацію художніх творів та їх втілення в інших видах мистецтва.

Жвавий інтерес учасників викликали запропоновані для розгадування ребуси, в яких було зашифровано імена літературних персонажів.

Тож знання світової літератури як одного з людинознавчих предметів виявилися помічними для учасників гри, яка є міжнародною і, сподіваємося, що Політех стане активним її учасником саме на цьому рівні.