Творчий фестиваль для дітей з обмеженими можливостями "Сяйво надій"

20 січня у стінах Політеху відбувся черговий творчий фестиваль для дітей з обмеженими можливостями "Сяйво надій".

Фестиваль відбувається щороку з 2009 року з метою примноження та збереження славних мистецьких традицій та сприяння творчому розвитку обдарованих дітей з обмеженими фізичними можливостями. Цьогоріч у заході взяли участь вихованці санаторної школи інтернату, благодійного фонду "Серця любові" та Благодійного фонду "Відень".

Учасників заходу привітав Святий Миколай, побажавши кожному малюку здоров'я, добра та здійснення мрій. У затишній залі, де панувала святкова новорічна атмосфера, дітлахи співали, показували театралізовані дійства, читали гуморески, танцювали. Глядачі фестивалю були вражені глибоким змістом виступів та талановитістю діток з обмеженими можливостями. Кожен учасник отримав свій подарунок, за що організатори заходу вдячні партнерам - Конотопській міській раді та Благодійному фонду "Відень".

Цього дня усі впевнились - новорічні дива лише розпочинаються....