З днем першокурсника!!!

Студентське життя – найпрекрасніша пора в житті людини. Коли вперше переступаєш поріг навчального закладу, серце кожного переповнюється переживаннями. А після першого дня, проведеного в колі студентської родини, життя набуває яскравих фарб.

Як змінилися будні студентів першого курсу Політехнічного технікуму КІСумДУ після вступу, було продемонстровано під час святкування Дня першокурсника, де кожен міг проявити свій талант. Номери кожної з груп відрізнялися своєю особливістю. Запальні танці викликали вир бурхливих оплесків, а мелодії чарівних голосів дійшли аж до самих сердець глядачів.

Феєрверк талантів, який вибухнув у невимушеній атмосфері, полонив серця кожного, хто був присутній у залі.

Саме завдяки студентському парламенту було проведене це дійство, що згуртувало молоді таланти нашого закладу.

На душевній ноті свято підійшло до кінця. Усі першокурсники були безмежно щасливими, отримавши грамоти та солодощі.

Сподіваємося, що цей вогник креативності, прагнення до саморозвитку ніколи не погасне.