відкритий урок з української мови

28 лютого викладач української мови та літератури Тараба Т.І. провела відкритий урок з теми «Драматургія 20 – 30-х років ХХ століття». Розвиток національного театру («Березіль» Леся Курбаса, Харьківський театр Ім. І.Франка). П’єси В.Винниченка і І.Дніпровського Я.Мамонтова і І.Кочерги. М.Куліш. Життєвий і творчий шлях митця».

В ході заняття була продемонстрована дослідницька діяльність студентів, які представили свої виступи в різних напрямках«Біографи», «Театральні критики», «Рецензенти» і «Літературознавці», відповідно до напрямку пошукової роботи. Цікавими виявилися виступи студентів. Перегляд відео фрагменту додав барв стосовно долі драматургів початку ХХ століття, фундаторів українського професійного театру. В атмосфері заняття відчувався патріотизм і сум за талановитими творцями «розстріляного відродження» 20-х рр. на Україні.