PDFДрук

Приєднуйтесь до нас!

У День відкритих дверей 13 травня 2017 року колектив Політехнічного технікуму КІСумДУ гостинно приймав абітурієнтів та їх батьків, школярів та учнів професійно-технічних училищ, усіх, хто прагне невпинно працювати, невтомно йти до поставленої мети.

Ознайомлення з музеями історії навчального закладу та Великої Вітчизняної війни, аудиторіями, майстернями, гуртожитком, зустрічі з адміністрацією, викладачами, студентами, вручення сертифікатів про завершення навчання й отримання додаткових балів з української мови та математики слухачам підготовчих курсів, привітання й вручення грамот успішним студентам та їх батькам, спілкування в атмосфері особливого родинного тепла, відкриття таємниць і традицій закладу – настільки насиченою була програма того дня.

Приємно, що до технікуму завітали не лише конотопчани, а й мешканці з інших міст і сіл Сумської та Чернігівської областей. Усміхнені привітні обличчя, щире «дякуємо» – то найкраща винагорода колективу навчального закладу.

Звертаючись до гостей та студентів, директор Політехнічного технікуму КІСумДУ, кандидат педагогічних наук, доцент Т. В. Гребеник сказала: «Важливим сьогодні є обрання не тільки спеціальності, а й того навчального закладу, де ваші діти будуть успішними. У технікумі діє студентське самоврядування, гуртки за інтересами (робототехніки та веб-дизайну, клуби хореографії та аеробіки, вокально-інструментальної гри, школа англійської мови «LINGVACAT», філософський клуб «Погляд», клуб «Соціальне волонтерство», вокальна студія «Елегія», танцювальний колектив «АRTEZ»), безліч спортивних секцій. Останнім часом ми заручилися підтримкою багатьох благодійних фондів. Розпочато перемовини щодо працевлаштування випускників за кордоном, зокрема з представниками чеської та польської фірм. У цьому з нами мало хто може конкурувати. І студенти у нас найкращі, успішні. Бо навчання в технікумі – це щось особливе: дружба, знання, високі досягнення в усьому».

Грамоти за перемогу в міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсах і проектах, за успішне навчання, творче горіння, активну участь у громадському житті технікуму отримали студенти: Сушкова А., Микитенко В., Ганжа Б., Барабаш К., Горбик Д., Пономарьов А., Шобей Н., Камінський О., Осадча О., Риженко Н., Нешта О., Голуб Н., Манько Н., Глухих Д., Грибанов О., Коломійченко І. Також за успішне навчання були відзначені юні «зірочки» – слухачі підготовчих курсів Тарасенко Ігор, Грищенко Аліна та Вовк Андрій. Так тримати!

«Розвію ваші сумніви щодо можливості вступної кампанії, – зазначила Тетяна Вікторівна Гребеник. – Верховною Радою України внесено зміни до Закону «Про вищу освіту», відповідно до яких Політехнічний технікум КІСумДУ буде здійснювати набір до 2020 року включно. Тож запрошуємо вас до приймальної комісії нашого закладу і пропонуємо безкоштовні консультації абітурієнтам з української мови й математики. Уся інформація щодо вступної кампанії – на сайті технікуму на сторінці «Вступна кампанія».

Нехай сьогодні ваші діти, шановні батьки, швидше міркують, швидше приймають рішення, вони мають формувати себе як майбутніх професіоналів. Бурхливе студентське життя, спілкування на рівні з дорослими, уміння себе подати, відстояти власну думку – це те, що вчить навчатися, бути успішними, цілеспрямованими. Тож приєднуйтесь до нас!»