Алея співдружності студентів України

15-16 травня у рамках реалізації національно - патріотичного проекту культурного обміну студентів України в Політехнічному технікумі  КІСумДУ відбулась зустріч з молоддю міст Вінниця та Шостка. Студенти Вінницького технічного коледжу та Шосткинського хіміко-технологічного коледжу ШІСумДУ в ці дні взяли участь  у продовженні Алеї  співдружності студентів України. Березовий гай між корпусами Політеху зустрічав гостей різноголосим пташиним співом. Започаткована минуло річ Алея співдружності має на меті об’єднати зусилля студентів з усіх регіонів України задля збереження миру, утвердження її суверенітету.
Реалізація проекту стала можливою завдяки сприянню виконавчого  комітету Конотопської міської ради. Перед присутніми  зі словами  привітання виступили: організатор конкурсу проектів ,начальник відділу у справах молоді та спорту  Конотопської міської ради  О.О.Качура, депутат Конотопської міської ради, директор Конотопського інституту СумДУ ,кандидат фізико-математичних наук, член комісії міського конкурсу проектів В.В.Бібик. Серед гостей заходу – студентські лідери Конотопа, молодь з Вінниці та Шостки, представники громадських  організацій  та владних структур міста.
Право продовжити  Алею співдружності  було надано засновнику МОС  «Новий час», директору Політехнічного технікуму КІСумДУ кандидату педагогічних наук Тетяні Вікторівні Гребеник та представникові вінницької делегації. Під звучання фанфар було перерізано символічну стрічку. Алея співдружності поповнилася новими експонатами. Урочиста, пам’ятна мить, яка вже завтра спонукатиме новочасівців  до нових ініціатив, до нових  звершень, до реалізації нових проектів. Алея ж співдружності  нехай стане потужним осередком єднання прогресивної студентської молоді у боротьбі  за мир. Інших цілей, крім мирних, молодь сповідувати не може…