PDFДрук

Освіта міста – як на долоні

Здорова конкуренція, творчий пошук та прагнення до виховання високопрофесійних спеціалістів спонукають навчальні заклади до вдосконалення шляхів популяризації Alma mater.

Запропонований міськрайцентром зайнятості «Ярмарок професій», що відбувся 22 вересня 2017 р. в МБК «Зоряний» є саме таким прикладом самоменеджменту навчальних закладів. Недивно, що за стрімкого розвитку інформаційних технологій швидко змінюються й вподобання сучасних випускників. Але й засобів задоволення вподобань  – теж велика кількість.

Тож влаштовані навчальними закладами презентаційні виставки продемонстрували їх потужні потенційні можливості.

Політехівці представили на Ярмарку макети автомобільної дороги та рейкового кріплення, продемонстрували роботу з сучасним теодолітом, можливості роботів «у русі» – це, так би мовити, науково-практична складова нашої презентації.

Але ні студенти, ні викладачі Політеху не залишаються осторонь і громадських ініціатив, волонтерського руху, допомоги учасникам АТО: відвідувачі на ярмарку змогли побачити, як плететься маскувальна сітка, взяти участь у майстер-класі з виготовлення ляльок-мотанок. Задля детального вивчення «абітурієнтського попиту» студенти Політеху провели анкетування серед дев’ятикласників шкіл міста.

Політех ніколи нікого не залишає байдужим!