Зустріч гостей з Австрії

25 вересня Політехнічний технікум КІСумДУ традиційно вітав у своїх стінах гостей – партнерів з Австрії. Цьогоріч у рамках співпраці з Благодійним фондом «Відень» (проект «Коло друзів») політехівці знайомилися з делегацією у складі лікарів Джеймса Вахи та Маргарет Бруггер, медсестри Лізи Майєр та студента Грацького медичного університету  Адріана. Відбувся круглий стіл, присвячений приїзду гостей, учасниками якого директор Політехнічного технікуму КІ СумДУ Т. В. Гребеник, директор БФ «Відень» С. А. Шут, лідери та керівники молодіжних об’єднань проекту «Коло друзів». Вони презентували гостям специфіку організації діяльності проекту, основні досягнення та перспективи розвитку кожного клубу. Гості заходу відмітили особливу актуальність функціонування проекту «Коло друзів» у Конотопі, адже організоване дозвілля для  студентської, працюючої та безробітної молоді допомагає створенню сприятливої атмосфери для їх особистісного й професійного розвитку, поповнення соціуму свідомими творцями свого життя та рушіями суспільства. Після засідання круглого столу гості мали можливість  взяти участь у відкритих заняттях молодіжних клубів, які вразили їх своїм різноманіттям. Майстер-класи з квілінгу та виготовлення ляльок-мотанок, хореографічні та вокально-інструментальні виступи, тренінг особистісного розвитку не залишили їх байдужими. Особливо приємним для гостей був подарунок учасників клубу «Made in Ukraine» - автентичні українські мальки-мотанки, зроблені на основі запашної сушеної трави.