PDFДрук

Відкритий урок польської

17 жовтня о 17 год. 30 хв. на базі Політехнічного технікуму Конотопського інституту СумДУ (пр-т Миру, 24, каб. 114) усі охочі мають виняткову можливість відвідати безкоштовний урок польської мови.

Уже близько чотирьох років у рамках співпраці з «Центром розвитку особистості» на базі технікуму на постійній основі діють курси польської мови для будь-яких вікових категорій. Заняття проходять за зручним графіком для кожного (або вечірні, або за бажанням групи в будь-який інший час) та включають 40 астрономічних годин. Центр розвитку особистості пропонує вивчення польської мови на зазначених курсах на таких рівнях: А1 – початковий (розуміння та використання базових слів, фраз, елементарне представлення себе та інших); А2 – початковий досвідчений (людина, яка вивчає мову, уже може розказати про себе, своє оточення, пояснити власні потреби, спілкуватися в звичайних ситуаціях і скласти співбесіду для отримання Карти Поляка); В1 – середній (кожен, хто вивчає мову, може описати свої враження, висловити власну думку, спілкуватися в більшості різноманітних ситуацій, необхідних для проживання та навчання в Польщі); В2 – вище середнього (людина, яка вивчає мову, розуміє складні наукові тексти, без жодних проблем спілкується з носіями мови, може викласти свій погляд на будь-яку проблему). Відтак, після проходження цих курсів і здобуття певного рівня знань мови ви зможете отримати відповідний сертифікат.

Викладач польських курсів на базі Політехнічного технікуму КІСумДУ – філолог, досвідчений педагог, яка більше року стажувалася в Польщі, де перейняла найновітніші методики викладання, які й використовує.

Отже, не бійтеся почати вивчати польську мову вже сьогодні, не зволікайте та не відкладайте на потім. За додатковою інформацією звертатися за телефоном: (067)359-83-30.