Вікторина для студентів "Щасливий вагон"

31 жовтня в рамках тижня відділення «Будівництво залізниць та автошляхів» для студентів 131 групи викладачем Панченко Н.М. було проведено вікторину «Щасливий вагон».

У ході виховного заходу студенти мали можливість перевірити свої знання з таких дисциплін: «Вишукування та проектування залізниць», «Залізнична колія», «Геодезія», «Геологія», «Метрологія та стандартизація». Окрім завдань зі спецпредметів, на них чекали цікаві музичні питання та питання з області загальних знань. У кабінеті панувала дружня атмосфера, студенти оплесками підтримували своїх одногрупників, жваво виконували завдання.

Суддівство у складі в.о. зав. відділення, к.п.н. Осадчої М.В., голови циклової комісії Павленко Н.М. та викладача-методиста Павлуна Д.І. визначило переможців вікторини. Ними стали такі студенти: 1 місце – О. Іваниця; 2 місце – В. Ставров; 3 місце – А. Журавель.

Крім морального задоволення, переможці отримали цінні призи, а інші учасники – позитивні емоції та гарні враження.