Зустрічі в Музеї історії Політеху під час канікул

30–31 жовтня під час канікул учні Конотопської гімназії та початкової школи № 7 ім. Г. Гуляницького відвідали Музей історії Політехнічного технікуму. Захоплююча, змістовна, пізнавальна розповідь Т.М. Радько про минуле та сьогодення нашого навчального закладу, видатні дати й події в історії Конотопа, діяльність місцевих волонтерів та необхідність підтримки військових у зоні АТО не залишила учнів байдужими. Зацікавив їх і перегляд пізнавального фільму «10 знаменних дат Конотопщини».

Також відвідувачі мали унікальну можливість ознайомитися з творчою виставкою художніх робіт «Мій рідний край, моя Конотопщино», автором якої є В. Борошнєв – історик, краєзнавець, художник, засновник та організатор міського пленеру «Барви Малевича» й випускник нашого технікуму.

Приємною несподіванкою для учнів стала зустріч з бійцями 58-ї бригади С. Овчаренком та О. Волоховим.

Надзвичайно приємні та теплі враження від спілкування! Дякуємо за співпрацю та чекаємо на нові зустрічі. Проводьте шкільні канікули з користю!