PDFДрук

Науково-методична конференція «Тенденції та перспективи транспортної галузі»

02 листопада в Політехнічному технікумі КІСумДУ на відділенні «Будівництво залізниць та автошляхів» відбулась науково-методична конференція «Тенденції та перспективи транспортної галузі».

На пленарному засіданні було заслухано сім доповідей. Зокрема, виступ головного інженера відокремленого підрозділу дистанції сигналізації та зв’язку було присвячено формуванню професійної зацікавленості студентів Політехнічного технікуму з урахуванням регіональних потреб.

Доповідь викладача Політехнічного технікуму, аспіранта КНУБА Сикала С.А. передбачала аналіз закордонного досвіду щодо визначення геометричних параметрів колії під час складання параметричної моделі залізниці.

Студент Політеху Горбик Д. виступив з англомовною доповіддю «Signaling And Automatic Control Systems At Modern Railways». Рівень володіння англійською та актуальність презентованої проблеми викликали схвалення серед учасників пленарного засідання.

Викладач Конотопського інституту СумДУ, кандидат економічних наук Власенко Д.О. у своїй доповіді познайомив присутніх з останніми дослідженнями щодо сучасного стану та перспектив розвитку залізничних пасажирських перевезень у Сумській області.

Про застосування систем автоматизованого проектування (САПР) йшлося в доповіді Семеренка Д.В., начальника комунального підприємства «Проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро Конотопської районної ради».

З традиціями та новаціями ямкового ремонту автошляхів познайомила учасників засідання Тарасенко Т.М., викладач спецдисциплін ПТ КІСумДУ, аспірантка ХНАДУ.

Старший викладач кафедри фундаментальних та загальнонаукових дисциплін, кандидат технічних наук Грано Н.В. презентувала будівельні професії сьогодення.

Представлені на пленарному засіданні доповіді торкнулися дійсно актуальних та перспективних тенденцій транспортної галузі; зв’язок із сучасністю, аналітичність та наукова новизна – головні ознаки досліджень учасників.

Чекаємо від Вас нових пошуків і підходів, раціональних пропозицій щодо осучаснення транспортної галузі європейської держави України.