PDFДрук

Відбулась технічна конференція за результатами проходження виробничої практики

У рамках тижня відділення «Будівництво залізниць та автошляхів» у стінах ПТ КІСумДУ відбулась чергова щорічна технічна конференція за результатами проходження виробничої практики студентами спеціальностей «Будівництво, обслуговування і ремонт залізничних колій» та «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг та аеродромів».

На конференції, в якій брали участь студенти й викладачі названих вище спеціальностей, були повідомлені основні аспекти проходження виробничої практики. Також студенти 3 курсу мали можливість послухати доповіді своїх колег з 4 курсу про особливості пройденої ними практики на виробничих підприємствах України, таких як: ПрАТ «Броварське шляхо-будівельне управління № 50», філія «Конотопський райавтодор», філія «Куликівський райавтодор», ВП «Хутір-Михайлівська дистанція колії», ВП «Конотопська дистанція колії», КП «Київпастранс Служба колії». А викладачі спеціальних дисциплін Словенко В.М. та Тютрін С.М. поділились передовим виробничим досвідом.

Спілкування пройшло в дружній атмосфері, а додаткові цікаві питання доповідачам доповнили загальні враження про важливість проходження практики як невід’ємної складової навчально-виховного процесу.