PDFДрук

Тенденції та перспективи транспортної галузі

2 листопада 2017 року у Політехнічному технікумі КІСумДУ на відділенні «Будівництво залізниць та автошляхів» відбулась науково-методична конференція «Тенденції та перспективи транспортної галузі».

На пленарному засіданні було заслухано сім доповідей, зокрема, виступ головного інженера відокремленого підрозділу дистанції сигналізації та зв’язку було присвячено формуванню професійної зацікавленості студентів Політехнічного технікуму з урахуванням регіональних потреб.

Доповідь викладача Політеху, аспіранта КНУБА, Сикала С.А. передбачала аналіз закордонного досвіду щодо визначення геометричних параметрів колії під час складання параметричної моделі залізниці.

Студент ПТ КІСумДУ Горбик Дмитро виступив з англомовною доповіддю «Signaling And Automatic Control Systems At Modern Railways». Рівень володіння англійською та актуальність презентованої проблеми викликали схвалення серед учасників пленарного засідання.

Викладач Конотопського інституту СумДУ, кандидат економічних наук Власенко Д.О. у своїй доповіді познайомив присутніх з останніми дослідженнями щодо сучасного стану та перспектив розвитку залізничних пасажирських перевезень у Сумській області.

Про застосування систем автоматизованого проектування (САПР) йшлося в доповіді Семеренка Д.В., начальника комунального підприємства «Проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро Конотопської районної ради».

З традиціями та новаціями ямкового ремонту автошляхів познайомила учасників засідання Тарасенко Т.М., викладач спецдисциплін ПТКІСумДУ, аспірант Харківського національного автомобільно-дорожного університету.

Старший викладач кафедри фундаментальних та загальнонаукових дисциплін, кандидат технічних наук Грано Н.В. у своїй доповіді презентувала будівельні професії сьогодення.

Представлені на пленарному засіданні доповіді торкнулися дійсно актуальних та перспективних тенденцій транспортної галузі; зв’язок з сучасністю, аналітичність та наукова новизна – головні риси досліджень учасників.

Чекаємо від вас нових пошуків, нових підходів, раціональних пропозицій щодо осучаснення транспортної галузі європейської держави Україна.Програма конференції_02.10.17..docx